Komfort

Nowe okna – nowa jakość życia

Nikt chyba nie lubi tracić czasu na pracochłonne mycie i konserwację okien. Dlatego przy ich wyborze warto także wziąć pod uwagę aspekt komfortu użytkowania. Okna i drzwi narażone są codziennie na zmienne warunki atmosferyczne – deszcze, wiatry, kurz oraz często intensywne otwieranie i zamykanie.

  • Okna łatwe w czyszczeniu? Ależ tak, to proste
    Nasze profile okienne charakteryzują się szczególną powierzchnią zewnętrzną. Jest ona wyjątkowo gładka i zachwyca swoim stopniem połysku. Dzięki temu o wiele trudniej osadza się na niej brud i kurz.
  • Nie chcesz tracić czasu na konserwację okien?
    Decydując się na zakup okien z tworzyw sztucznych nie będziesz już musiał spędzać wolnych chwil na ich szlifowaniu i malowaniu. Ich konserwacja jest niezwykle prosta – wystarczy raz do roku naoliwić wszystkie ruchome części okuć kilkoma kroplami oleju maszynowego oraz zakonserwować uszczelki silikonem do uszczelek.

Okna z systemów REHAU charakteryzują się niezwykle gładką powierzchnią zewnętrzną profili, wykonaną w technologii HDF (High Definition Finishing). Jej tajemnica kryje się w specjalnej recepturze i ulepszonej metodzie produkcji, opracowanej przez naszych inżynierów. Dzięki temu wszelkie zabrudzenia usuwa się szybko i komfortowo przy pomocy domowych środków myjących. I masz więcej czasu na własne przyjemności.

Na tradycyjnej powierzchni okna, ze względu na bardziej porowatą strukturę, brud może łatwo osadzać się w zagłębieniach i jest trudny do usunięcia.

Dzięki technologii HDF, na profilach REHAU uzyskano znacznie gładsze powierzchnie, na których z trudem osadza się brud.

Użytkując okna REHAU będziesz miał wiele satysfakcji z ich funkcjonalności, komfortu obsługi oraz łatwości czyszczenia.

Nasze okna potrafią więcej